Hakkımızda

Erdal Tesisat, sıhhi tesisat, su tesisatı, kalorifer tesisatı, tesisat tıkanıklığı açma konularında tecrübesi ve bilgisiyle hizmet vermektedir.  Eskişehir tesisat ustası olarak güven ve kaliteyle hizmet veren ekibimiz, tesisatınızda yaşanan arızaları en hızlı şekilde tespit eder ve müdahaleye başlar. Tesisat arızaları, montaj ve tıkanıklık açma işlemlerini yapan ustalarımız bir telefonla hızlı bir şekilde adresinize ulaşır ve çalışmalarına başlar.

 

Eskişehir tesisat firmaları olarak müşteri memnuniyetini göz önüne alarak daima kaliteli, hızlı ve ekonomik bir şekilde hizmet veren Erdal Tesisat, kırmadan, dökmeden son teknolojik ekipmanlarla kaçak ve tıkanıklık tespiti yapabilmektedir.

 

Erdal Tesisat olarak tüm işlerimize anlaştığımız saatte başlar ve taahhüt ettiğimiz sürenin sonunda teslimini gerçekleştiririz. Eskişehir tesisat tamiri konusunda en kaliteli malzemeleri kullanarak uzun yıllar dayanacak çözümler üretebilen ekibimiz,  her türlü temiz su ve pis su tesisatı sorununun üstesinden gelebilmektedir.

 

Erdal Tesisat İletişim Bilgileri

Adres: Şirintepe Mahallesi. Örme Sokak. No:108/1 Tepebaşı/Eskişehir

Tel: 0505 002 24 51 | 0553 438 76 26